O firmě

RAMIA s.r.o. je ryze česká rodinná společnost specializující se na výrobu a prodej dřevěných truhlářských hoblic a pracovních stolů. Historie truhlářských hoblic v Písku se datuje od 1. pol. 20. století. Firma RAMIA s.r.o. byla založena v roce 2006. Společnost navázala jak na výrobu tradičních truhlářských hoblic, tak i na vývoj nových hoblic pro profesionály i kutily. Tato tradice nás zavazuje a zároveň dává zákazníkům jistotu kvality. Upřednostňujeme české dodavatele, které pečlivě vybíráme.

Značka RAMIA je velmi známá v mnoha zemích a hoblice nachází využití u profesionálních truhlářů a řezbářů, domácích kutilů a DIY nadšenců, až po školy a učňovská střediska. Naše výrobky najdete na trzích v EU, USA, Austrálii, Japonsku apod. S roční produkcí přes 10 000 kusů patří naše společnost mezi největší výrobce hoblic na světě.

Pro zajištění dlouhé životnosti a vysoké odolnosti produktů jsou všechny hoblice vyrobeny z vysoce kvalitního bukového dřeva. Nezbytné příslušenství pro finální montáž zahrnuje speciální trapézový závit, který zajišťuje přesnou funkci svěráku. Konečný výrobek je dodáván s kompletním příslušenstvím, jako jsou poděráky, svěráky a klíče do vřeten. V naší nabídce najdete další volitelné příslušenství, jako jsou skříně, chrániče svěráků apod.

Naše hoblice jsou vyráběny v České republice. Jsou zasílány v rozloženém stavu a vyžadují domácí montáž. Jsou zabaleny v pětivrstvém kartonu s expandující pěnou pro ochranu proti poškození během transportu. Montáž je velmi jednoduchá. Každé balení obsahuje detailní návod ve 3 jazycích.

RAMIA s.r.o. nabízí několik nejlépe prodávaných modelů hoblic pro DROP SHIPMENT! Drop shipment se stává velmi populárním modelem prodeje v mnoha zemích jakožto nejlevnější cesta pro nabízení velkých produktů jako jsou hoblice. Hlavní výhodou drop shipmentu je, že nemusíte držet produkty skladem. Skladujeme je za Vás a zasíláme přímo koncovým zákazníkům. Detailní informace ohledně drop shipmentu poskytneme na požádání, stejně jako produktové fotografie ve vysokém rozlišení a všechny důležitá data o hoblicích pro Vaše marketingové aktivity.

Konstrukce hoblic RAMIA vždy klade důraz na kvalitu, poctivost a životnost.

 

Projekt - Pořízení technologie odsávaní provozu

V roce 2023 získala společnost RAMIA s.r.o. podporu na nákup technologie odsávání provozu.

Projekt - Nákup CNC obráběcího centra

V roce 2019 získala společnost RAMIA s.r.o. podporu na nákup CNC obráběcího centra. Tato podpora je financována z Programu rozvoje venkova 2014-2020, Operace Podpora provádění operací v rámci komunitně vedeného místního rozvoje, MAS Brána Písecka, reg.č. projektu 18/004/19210/231/136/001357

Projekt - Nákup CNC

 

Tento web používá soubory cookie.

Soubory cookie používáme k personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti. Informace o vašem používání našich stránek také sdílíme s našimi partnery v oblasti sociálních médií, reklamy a analýzy, kteří je mohou kombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli, nebo které shromáždili při vašem používání jejich služeb.

Zakázat vše
Upravit jednotlivě
Povolit vše